Dell | Bluetooth Travel Mouse | MS700 | Wireless | Misty Blue
- TootjadDell
- Mudel: 570-BBFX
- Saadavus: 5
-
64€
Dell | Bluetooth Travel Mouse | MS700 | Wireless | Misty Blue
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 86.00 mm |
| Gross height (mm) | 148.00 mm |
| Gross weight | 0.17 kg |
| Gross width (mm) | 43.00 mm |
| Net weight | 0.07 kg |
| Number of buttons | 2 NULL |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1579 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Bluetooth Travel Mouse |
| Producer product name | MS700 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Taaslaetav | No |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Toote värv | Misty Blue |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








